Публікації педагогів закладу

Директор ВОЙТОВИЧ Н.В., методист НАЙДЬОНОВА А.В.:
1. Методичні рекомендації «ВИКОРИСТАННЯ ХМАРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ GOOGLE ТА СЕРВІСІВ WEB 2.0 В ОСВІТНЬОМУ ПРОЦЕСІ» (12.2017)

2.Тези «РЕЗУЛЬТАТИ КОНЦЕПТУАЛЬНО-ДІАГНОСТИЧНОГО ЕТАПУ ЕКСПЕРИМЕНТУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО РІВНЯ З ТЕМИ “ПІДГОТОВКА КВАЛІФІКОВАНИХ РОБІТНИКІВ З ПРОФЕСІЙ КВІТНИКАР, ДЕКОРАТОР ВІТРИН, ФЛОРИСТ З ВИКОРИСТАННЯМ ТЕХНОЛОГІЇ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ”» (ІІ веб-конференція «Теорія і практика дистанційного навчання у професійній освіті», 28.02.2018)

3. Доповідь «ЗДОБУТКИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ ДПТНЗ «ДНІПРОВСЬКИЙ ЦЕНТР ПТОТС» У ПРОЦЕСІ ВПРОВАДЖЕННЯ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ З РОБІТНИЧИХ ПРОФЕСІЙ (ЗА ПІДСУМКАМИ ІІІ ФОРМУЮЧОГО ЕТАПУ ЕКСПЕРИМЕНТУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО РІВНЯ)» (обласна веб-конференція «Дистанційне навчання: практичний досвід та перспективи використання у професійній освіті», 28.01.2019)

Викладач спецдисциплін СЛОКВЕНКО С.Ю.:
1. Тези «ОСОБЛИВОСТІ СТВОРЕННЯ ДИСТАНЦІЙНОГО КУРСУ НА ОСНОВІ МОДУЛЬНОГО ПІДХОДУ З ПРЕДМЕТА “СПЕЦІАЛЬНА ТЕХНОЛОГІЯ” З ПРОФЕСІЇ “ФЛОРИСТ”» (І всеукраїнська веб-конференція «Теорія і практика дистанційного навчання у професійній освіті», 28.02.2017)

2. Тези «ДОСВІД СТВОРЕННЯ ДИСТАНЦІЙНОГО КУРСУ З ПРЕДМЕТА “СПЕЦІАЛЬНА ТЕХНОЛОГІЯ” З ПРОФЕСІЇ “ФЛОРИСТ” (ІІ веб-конференція «Теорія і практика дистанційного навчання у професійній освіті», 28.02.2018)

3. Доповідь «ДИСТАНЦІЙНИЙ КУРС З ПРЕДМЕТА “СПЕЦІАЛЬНА ТЕХНОЛОГІЯ” ДЛЯ НАВЧАННЯ УЧНІВ ЗА ПРОФЕСІЄЮ “ФЛОРИСТ”: ОСОБЛИВОСТІ РОЗРОБКИ ТА ПРАКТИКА ВИКЛАДАННЯ» (обласна веб-конференція «Дистанційне навчання: практичний досвід та перспективи використання у професійній освіті», 28.01.2019)

Викладач спецдисциплін ІВАНЧЕНКО І.Ю.:
1. Тези «МІЖПРЕДМЕТНА ІНТЕГРАЦІЯ ТЕОРЕТИЧНОГО ТА ВИРОБНИЧОГО НАВЧАННЯ З ПРОФЕСІЇ “КВІТНИКАР” У СИСТЕМІ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ» (спільно з майстром в/н Коваленко Л.М., І всеукраїнська веб-конференція «Теорія і практика дистанційного навчання у професійній освіті», 28.02.2017)

2. Тези «МІСЦЕ ТЕСТУВАННЯ У ДИСТАНЦІЙНОМУ КУРСІ З ПРЕДМЕТА “КВІТНИКАРСТВО”» (ІІ веб-конференція «Теорія і практика дистанційного навчання у професійній освіті», 28.02.2018)

3. Доповідь «ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНІ АСПЕКТИ СТВОРЕННЯ ТА ОСВІТНЬОЇ ДІЯЛЬНОСТІ У ДИСТАНЦІЙНОМУ КУРСІ З ПРЕДМЕТА “КВІТНИКАРСТВО”» (обласна веб-конференція «Дистанційне навчання: практичний досвід та перспективи використання у професійній освіті», 28.01.2019)

Викладач української мови та літератури БІДНОВА Н.І.:
1. Стаття “ПАТРІОТИЧНЕ ВИХОВАННЯ – ПРІОРИТЕТНИЙ НАПРЯМОК У ПТНЗ” (Дніпропетровська обласна педагогічна газета “Джерело”, травень 2017, №17-18 (841-842))

2. Стаття “ІНДИВІДУАЛЬНО-АВТОРСЬКІ ФРАЗЕОЛОГІЗМИ З ТВОРУ “ВЕЧОРИ НА ХУТОРІ БІЛЯ ДИКАНЬКИ” М.ГОГОЛЯ У ПЕРЕКЛАДІ ЛЕСІ УКРАЇНКИ” (матеріали науково-практичного семінару “Мова і право” , травень 2017р., Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ)

Викладач історії України та всесвітньої історії МІЩУК О.В.:
1. Стаття “ІНТЕГРОВАНИЙ УРОК ІСТОРІЇ ТА УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ ЗА ТЕМОЮ «ДРУГА СВІТОВА ВІЙНА І УЧАСТЬ В НІЙ УКРАЇНСЬКИХ ПИСЬМЕННИКІВ»” (спільно з Бідновою Н.І.) (Методичний вісник ПТО Дніпропетровщини, випуск 12, липень 2017 р.)