Нагороди за 2018 р.

1. Диплом за активну участь команди ДЦПТОТС у Другому чемпіонаті з креативного перукарського мистецтва “Кубок Запоріжжя”:

2. Дипломи та медалі (2 золоті, 1 срібна, 2 бронзові) за участь у Другому чемпіонаті з креативного перукарського мистецтва “Кубок Запоріжжя” в номінаціях “Експрес-коса”, “Французька коса”, “Фантазійний образ”, “Вечірня зачіска”:

3. Диплом та бронзова медаль (ІІІ місце) учениці Шпак Карини у відбірковому турі Чемпіонату України з перукарського мистецтва, нігтьової естетики, макіяжу, моделювання брів і вій “Молоді таланти України-2018” в номінації “Чоловіча стрижка та укладка”:

4.  Подяка “Дніпровському центру ПТОТС” за громадську активність і патріотизм та вагомий внесок в культурне життя українців, за підтримку акції єднання “Україна моя вишивана”:

5. Подяка “Дніпровському центру ПТОТС” за підтримку конкурсного руху та виховання та підготовку талановитої молоді:

6. Диплом учасника майстра в/н Вишнякової Н.С. у міжнародному чемпіонаті з перукарського мистецтва “Кубок Євразії” у конкурсі “Чоловіча стрижка з укладкою” в номінаціях “Salon Look” та “Razor Fade”:

7. Подяка Дніпропетровського національного історичного музею ім. Д.І. Яворницького за підтримку, співпрацю і участь у відкритті фотовиставки “Камінь половецького степу”:

8. Подяка Департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА за бездоганну організацію обслуговування наради керівників органів управління освітою:

9. Диплом про нагородження срібною медаллю у виставці “Сучасні заклади освіти-2018” у номінації “Упровадження інновацій у педагогічний процес для підвищення якості знань випускників”:

10. Диплом учасника виставки “Сучасні заклади освіти-2018” за презентацію досягнень і інноваційних пошуків у реформуванні національної сфери освіти та науки:

11. Грамота за якісну підготовку учнів до VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім.Тараса Шевченка:

 

12. Подяка за участь в організації та підготовці благодійної вистави “Снігова королева” в рамках проекту “Генічеськ – територія краси”:

 

13. Диплом за ІІІ місце у фотоконкурсі “Фантазійний образ” в номінації “Краса зими” майстру в/н Вишняковій Н.С.:

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *