3 листопада 2017 р. учні Центру збірна команда \”Шукачі пригод\” взяла участь в еколого-біологічному квесті.3 листопада 2017 р. учні Центру у складі збірної команди \”Шукачі пригод\” взяли участь в еколого-біологічному квесті, який проводився на території біологічного факультету Дніпропетровського національного університету ім.О.Гончара. Програмою заходу було передбачено проходження наукових станцій із послідовним виконанням командою завдань з біології, хімії, екології та медицини.
Команда отримала почесне ІІІ місце і була нагороджена грамотою.
![Участь в еколого-біологічному квесті Участь в еколого-біологічному квесті](http://centr-tur.com/uploads/posts/2017-11/1509961964_img_0410.jpg)
![Участь в еколого-біологічному квесті Участь в еколого-біологічному квесті](http://centr-tur.com/uploads/posts/2017-11/1509961917_img_0386.jpg)
![Участь в еколого-біологічному квесті Участь в еколого-біологічному квесті](http://centr-tur.com/uploads/posts/2017-11/1509961904_img_0337.jpg)
![Участь в еколого-біологічному квесті Участь в еколого-біологічному квесті](http://centr-tur.com/uploads/posts/2017-11/1509961947_img_0408.jpg)
![Участь в еколого-біологічному квесті Участь в еколого-біологічному квесті](http://centr-tur.com/uploads/posts/2017-11/1509961964_img_0429.jpg)
![Участь в еколого-біологічному квесті Участь в еколого-біологічному квесті](http://centr-tur.com/uploads/posts/2017-11/1509961947_img_0431.jpg)
![Участь в еколого-біологічному квесті Участь в еколого-біологічному квесті](http://centr-tur.com/uploads/posts/2017-11/1509961982_gramota-na-sayt.jpg)
Більше фото дивіться в альбомі ФБ