27 січня 2017 року на базі Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури для учнів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів.27 січня 2017 року на базі Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури для учнів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів. На конкурс прибули переможці міських та районних етапів, творчі, обдаровані особистості, справжні патріоти України. В конкурсі взяла участь Марченко Любов Станіславівна, учениця І курсу (професія «Перукар. Манікюрник. Педикюрник»). Вона стала переможцем ІІ очного етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури і посіла І місце серед учнів ПТНЗ міста та області. Підготувала переможця викладач вищої категорії Біднова Н.І.
![Всеукраїнська олімпіада з української мови та літератури Всеукраїнська олімпіада з української мови та літератури](http://centr-tur.com/uploads/posts/2017-01/1485770676_20170125_174045.jpg)