Сьогодні учні нашого Центру виявили справжні почуття патріотизму, взаємодопомоги та небайдужості, ставши донорами і здавши кров у 6-й міській лікарні для учасників АТО.Сьогодні учні нашого Центру виявили справжні почуття патріотизму, взаємодопомоги та небайдужості, ставши донорами і здавши кров у 6-й міській лікарні для учасників АТО. Це був дорослий вчинок дорослих особистостей, гідних громадян своєї країни!
![Донорство - справа небайдужих! Донорство - справа небайдужих!](http://centr-tur.com/uploads/posts/2016-03/1458740988_img_6055.jpg)
![Донорство - справа небайдужих! Донорство - справа небайдужих!](http://centr-tur.com/uploads/posts/2016-03/1458740950_img_6053.jpg)
![Донорство - справа небайдужих! Донорство - справа небайдужих!](http://centr-tur.com/uploads/posts/2016-03/1458740946_img_6059.jpg)
![Донорство - справа небайдужих! Донорство - справа небайдужих!](http://centr-tur.com/uploads/posts/2016-03/1458740941_img_6060.jpg)
![Донорство - справа небайдужих! Донорство - справа небайдужих!](http://centr-tur.com/uploads/posts/2016-03/1458740921_img_6066.jpg)
![Донорство - справа небайдужих! Донорство - справа небайдужих!](http://centr-tur.com/uploads/posts/2016-03/1458740958_img_6068.jpg)
![Донорство - справа небайдужих! Донорство - справа небайдужих!](http://centr-tur.com/uploads/posts/2016-03/1458740927_img_6069.jpg)
![Донорство - справа небайдужих! Донорство - справа небайдужих!](http://centr-tur.com/uploads/posts/2016-03/1458740939_img_6061.jpg)
![Донорство - справа небайдужих! Донорство - справа небайдужих!](http://centr-tur.com/uploads/posts/2016-03/1458740902_img_6063.jpg)