Приємним сюрпризом здивував нас сьогоднішній день…Приємним сюрпризом здивував нас сьогоднішній день: до нас у гості завітав наш випускник Олег Швець. Колись отримав він професію \”Кухар. Кондитер\”, а зараз самовіддано захищає нашу країну у складі добровольчого батальйону \”Айдар\”. Олега було поранено, й він проходив курс лікування в шпиталі; перед поверненням до своїх побратимів він не оминув стіни свого рідного навчального закладу. Дуже емоційно пройшла зустріч молодого патріота з директором, викладачами та майстрами в/н, які його навчали. Війна змінила хлопця не тільки зовні, але й у душі – він подорослішав, став справжнім чоловіком, який добре знає ціну людському життю, однак не втратив своєї життєрадісності та почуття гумору. Бажаємо нашому герою наснаги у боротьбі з ворогом! Повертайся, Олеже, додому живим та з перемогою!
![Тепла зустріч Тепла зустріч](http://centr-tur.com/uploads/posts/2016-01/1452766012_kopiya-img_3334.jpg)
![Тепла зустріч Тепла зустріч](http://centr-tur.com/uploads/posts/2016-01/1452765978_kopiya-img_3336.jpg)
![Тепла зустріч Тепла зустріч](http://centr-tur.com/uploads/posts/2016-01/1452765990_kopiya-img_3337.jpg)