Перукар (перукар-модельєр)

Перукар (перукар-модельєр) – це одна з найдавніших і поважних професій. В народі кажуть, що зробити людину красивою можуть два майстри – один з них кравець, а другий – перукар. І це правильно, адже вдало підібрана зачіска, вмілий макіяж можуть не тільки змінити зовнішній вигляд людини, але й поліпшити її внутрішній стан, зробити її на певний час щасливою. Кожне обличчя – загадка, і перукар повинен щоразу її розгадувати, знаходити єдність, гармонію між зачіскою та овалом обличчя, розрізом очей і загальним стилем людини. Роботи перукаря можна порівняти з творчістю художника. Ця професія належить до професії художнього типу.
Люди в усі часи прагнули бути красивими, і тому професія перукаря завжди була досить престижною, такою вона залишається й нині. Майстром перукарської справи може стати не кожний, тому вона вимагає від людини певних індивідуально-психологічних властивостей. Найбільше цей фах пасує людям комунікабельним, для яких спілкування з людьми не є обтяжливим, а приносить задоволення. Він має бути доброзичливим, витриманим, врівноваженим, уважним та акуратним. Справжнього майстра відрізняє бездоганний художній смак, образне мислення, творчій підхід до своєї справи, вміння переконати клієнта. Для майстра важливо і необхідно завжди мати хороший настрій, дарувати його своїм клієнтам.

Перукар (перукар-модельєр)

Перукар – це фахівець в області створення стилю людини за допомогою зачіски. Однак він не лише стриже, фарбує, сушить і завиває волосся, але й майстерно використовує машинку й фен, знає особливості хімічних розчинів фарб і їх біологічний вплив на людину. Перукар може бути фахівцем з жіночих, чоловічих або дитячих зачісок, або перукарем-універсалом.

По закінченні навчання ви вмітимете:
– виконувати різні види стрижок, зачісок;
– виконувати фарбування, хімічну завивку і укладку волосся;
– доглядати і лікувати волосся;
– коригувати форму вус і бороди.

Сфера професійного використання: наші випускники можуть працевлаштовуватися у салони краси, перукарні, косметичні центри тощо.

Перукар (перукар-модельєр)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *