«Сучасні заклади освіти-2018»

Цікавою та плідною була робота нашої делегації на Дев’ятій Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти-2018», яка відбувалась 15-17 березня у Київському Палаці дітей та юнацтва.

Відкрив форум президент Національної академії педагогічних наук України Кремень Василь Григорович, урочисто привітавши усіх учасників виставки. Впродовж роботи виставки відбулося багато цікавих зустрічей та дискусій, обмін ідеями та думками про майбутнє профтехосвіти, зокрема й з директором департаменту професійної освіти МОН України Кучинським Миколою Сигізмундовичем.
Досягнення педагогічного колективу нашого навчального закладу було відзначено срібною медаллю та дипломом лауреата ІІ ступеню в номінації “Упровадження інновацій у педагогічний процес для підвищення якості знань випускників”. Щирі вітання колективу та побажання нових перемог і звершень!

 

«Сучасні заклади освіти-2018»: 2 коментаря

  1. Вітаємо!
    Шановні колеги, на цій виставці наш навчальний заклад мав змогу ознайомитися з Вашим навчальним закладом. Дуже вразили ваші напрацювання у сфері використання Хмарних технологій, придбали Ваші Методичні рекомендації(невеличка книжечка 113с). Дуже хотілося більш серйозно ознайомитися з Вашими напрацюваннями та співпрацювати. майстер в.н. – Никлонський Андрій Степанович.

    1. Шановний пане Андрію! Дякуємо Вам за Вашу зацікавленість до нашої роботи? дуже приємно чути схвальні відгуки! Більше напрацювань Ви можете переглянути на цьому сайті в розділі “Електронні ресурси” (посилання: http://centr-tur.com/category/n_m_work/e-resources/) Щодо питань, які виникли у Вас при ознайомленні з нашими напрацюваннями, Ви можете звертатися до методиста нашого Центру Найдьонової Аліни Вікторівни за електронною адресою: alina_naidnova@ua.fm
      Будемо раді співпрацювати!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *