Centr-Tur.com
Дніпро

 

Профорієнтація онлайн

от 14-11-2017, 11:40
Все більшої популярності набуває профорієнтація онлайн. Вже не вперше наш навчальний заклад проводить такі заходи саме у інтернет-форматі. Сьогодні на зв'язок вийшли учні-одиннадцятикласники П'ятихатьської загальноосвітньої школи, які мали змогу ознайомитися з професіями, яким навчають в Центрі. Учні закладу цікаво розповіли про свої професії та продемонстрували невеличкі майстер-класи:
- з професії «Перукар» - техніку накручування волосся на олівець та спицю, укладання вечірньої зачіски "Троянда" на манекен-голові, пояснили та показали різницю між двома сучасними методами фарбування волосся - балаяж та омбре, продемонстрували вироби із постижів, зроблені власноруч (в т.ч. й вії для фешн-показів);
- з професії «Флорист» - майстер-клас із виготовлення осіннього букету;
- з професії «Офіціант. Бармен. Адміністратор» та «Майстер ресторанного обслуговування» - майстер-клас зі складання серветок різними способами;
- з професії «Адміністратор. Агент з організації туризму» - цікавою та корисною стала для школярів розповідь майстра в/н Полікевич Я.О. про професію та її переваги.
Наприкінці зустрічі учні запросили школярів до себе в гості на день відкритих дверей, а саме 15 листопада, на зустріч з викладачами, майстрами виробничого навчання того напрямку, який вони вподобали.
Профорієнтація онлайн

Профорієнтація онлайн

Профорієнтація онлайн

Профорієнтація онлайн
Пример HTML формы

Ім'я

Mail