Centr-Tur.com
Дніпро

 
» » Свято професій-2017

Свято професій-2017

от 28-12-2017, 18:09
Креативно, весело, пізнавально та майстерно відбулося Свято професій у нашому Центрі! Протягом тижня учні разом з майстрами в/н та викладачами створювали атмосферу свята. Тиждень розпочався урочистим відкриттям заходу, на якому учні ІІ та ІІІ курсів здійснили посвяту першокурсників у професії та приготували для них напутні слова та поради:
Свято професій-2017


Першими відкривали Свято кухарі, кондитери та майстри ресторанного обслуговування з дуже насиченою та цікавою програмою: протягом усього дня в закладі тривали тематичні виставки сервірування столів, виставки-продажі бургерів та кондитерських виробів; величезну зацікавленість в учнів викликали майстер-класи з приготування фондю, транширування, фламбування, оздоблення кондитерських виробів, приготування коктейлів, декантування вина, складання серветок; учні та педагоги завзято змагалися в пізнавальних вікторинах та конкурсі "Розпізнай спецію".
Свято професій-2017


Адміністратори, агенти з організації туризму представляли свою професію наступними: протягом дня усі бажаючі змогли взяти участь у новорічній вікторині, складанні листів до Святого Миколая; у холі провели цікавий пізнавальний квест, музичні виступи учнів, а завершився день веселим розважальним конкурсом між командами учнів та педагогів "Хто зверху? Перезавантаження".
Свято професій-2017


Третій день свою професію представляли перукарі, манікюрники, педікюрники. Цього дня вони організували демонстрацію раритетних перукарських інструментів, колекція яких була представлена в "Музеї перукарів" (серед яких особливою увагою користувалися щипці Марселя 19 сторіччя), та ярмарок парфумерно-косметичної продукції; провели інтелектуальну вікторину "Правда-неправда", виконали іронічну сценку "Село і перукарня". Протягом дня для охочих відбувалися майстер-класи з розпису на нігтях та "Сама собі майстриня", де учні мали змогу навчитися самотужки робити собі зачіски. Родзинкою дня став шоу-парад новорічних зачісок і гумористичні конкурси "Нарощування бороди" та "Половинки".
Свято професій-2017


Останньою свої професії презентувала методкомісія екологічного напрямку. Цього дня її викладачі та майстри разом з учнями організували майстер-класи з виготовлення квітів з цукерками, зі складання оригамі, виготовлення янгола, з новорічного декупажу. Порадували глядачів і танцювальним виступом, і веселими конкурсами - "Збери пазл "Спадщина Юнеско"", "Назви квіти - створи букет", "Намалюй прислів'я". Крім цього, увесь тижня, протягом якого відбувалось Свято професій, діяв ярмарок учнівських виробів, організований флористами, квітникарями і декораторами вітрин.
Свято професій-2017


І заключним етапом Свята став парад професій, на якому відбулося шестя учнів на чолі з їхніми майстрами і класними керівниками. Із вітальними словами виступили представники адміністрації закладу, подякували усім, хто організовував та проводив це свято, а найактивніші його учасники отримали подарунки від педколективу.
Свято професій-2017

Свято професій-2017


Більше фото - в альбомі ФБ
Пример HTML формы

Ім'я

Mail