Centr-Tur.com
Дніпро

 
» » Інформація щодо безпеки дорожнього руху

Інформація щодо безпеки дорожнього руху

от 20-05-2016, 12:00
Згідно листа Департамента освіти і науки Дніпропетровської ОДА №3050/0/211-16 від 06.05.2016 р. "Про проведення Тижня безпеки дорожнього руху" в навчальному закладі проводиться ряд заходів щодо проведення Тижня.
Одним з важливих заходів цього плану є пропаганда та популяризація безпеки руху серед учнів навчального закладу.
Отже, до уваги учнів наступна інформація!

На Придніпровській залізниці всього 222 залізничних переїзди, 207 з них обладнані звуковою та світловою сигналізацією, 58 з них - шлагбаумами. Як повідомляє прес-служба Придніпровської залізниці, у лютому 2016 року на залізничних переїздах та коліях Придніпровської залізниці сталися 3 ДТП, в яких було травмовано 1 людину. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року кількість ДТП на переїздах магістралі та поза ними збільшилася на 50%: торік у лютому було зафіксовано 2 ДТП, в яких постраждали 2 людей (у т.ч. 1 — зі смертельними наслідками). Винуватцями усіх ДТП, як у цьому році, так і минулоріч, стали водії автотранспорту, що грубо порушили правила дорожнього руху під час перетину залізничних колій.

За інформацією прес-центру "Укрзалізниці", упродовж квітня 2016 року на залізничних переїздах і коліях України сталося 8 ДТП, у тому числі 7 – на переїздах і 1 – на колії поза переїздом. Внаслідок цього травмовано 2 особи. Порівняно з квітнем 2015 року кількість ДТП збільшилася на 4 випадки. Водії автотранспорту продовжують надміру легковажити за кермом, створюючи передумови для сумної статистики. Так, загалом упродовж чотирьох місяців 2016 року на залізничних переїздах і коліях Укрзалізниці сталося 29 ДТП (це на 11 випадків більше, ніж за аналогічний період 2015-го). З них 26 випадків – на переїздах і 3 – на коліях поза переїздами. Внаслідок них одна особа загинула та 4 травмовані.
У квітні 2016 року для запобігання ДТП на залізничних переїздах залізничники активізували роз’яснювальну роботу серед населення – пішоходів і водіїв. Засобами боротьби з недобросовісними водіями автотранспорту стали спільні з ДАІ та поліцією рейди, особисті бесіди, виступи на телебаченні та радіо й інші заходи, направлені на усвідомлення учасниками дорожнього руху наслідків порушення ПДР.

Крім того, Управління безпеки дорожнього руху подає детальну статистику ДТП за 5 місяців 2016 року на території України. dtp_05_2016.pdf [276,79 Kb] (cкачиваний: 5)

Пример HTML формы

Ім'я

Mail