Centr-Tur.com
Дніпро

 

Волонтерський рух

от 3-06-2011, 16:31
Волонтери навчального закладу в соціальній роботі


Одним із важливих наслідків розбудови громадянського суспільства в Україні став волонтерський рух. Він започаткований у традиції безкорисливої допомоги нужденним, що історично притаманна українській національній культурі. Учні нашого закладу реагують на поклик часу. Про це переконливо свідчать їхні справи. Так, щорічно в навчальному закладі за підтримки всіх учасників самоврядування, викладачів, майстрів виробничого навчання та класних керівників проходила акція «Учні училища – дітям-сиротам та дітям, що залишилися без батьківського піклування». Рощина Раїса Григорівна, вихователь гуртожитку, з учнями Центру регулярно відвідує дітей цього закладу з подарунками.
Крім того, учні-волонтери нашого Центру, які здобувають професію перукаря, постійно обслуговують пенсіонерів (надають перукарські послуги), за що отримують безліч подяк.

Волонтерство – це спосіб життя нашого Центру заради добробуту та процвітання суспільства в цілому.
  #1 написал: Яна

Можно заказать дипломную, можно и купить. Но первый вариант надежнее. Задача таких центров – помощь клиентам в выполнении учебных заданий и написании научных работ. Авторы работают на результат. Делают все возможное, чтобы клиенты успешно учились, при этом не тратя понапрасну свои силы и нервы.
  #2 написал: Яна

Народ, кто - что может посоветовать по поводу http://goslink.ru.
Пожалуйста, пишите нише я обязательно прочитаю!
  #3 написал: Яна

Отлично!!! Вы мот открыли новый сайт, который требует Вашей оценки! Объективной ценки! Зацените мой сайт RusMetals.ru
Пример HTML формы

Ім'я

Mail