Centr-Tur.com
Дніпро

 
» » » Майстер ресторанного обслуговування

Майстер ресторанного обслуговування

Майстер ресторанного обслуговування


Майстер ресторанного обслуговуванняВідвідування кафе чи ресторану дає людині можливість відпочити, поспілкуватися з друзями, скуштувати страви, які важко або неможливо приготувати у домашніх умовах. Місця, які подобаються, клієнти із задоволенням рекомендують іншим, збирають там цілі компанії і навіть відзначають урочисті події. Як правило, привабливість таких місць полягає не у чомусь одному (смачній їжі, стильному інтер’єрі, ввічливому обслуговуванні, живій музиці), а у сукупності цілого ряду складових, яку прийнято називати атмосферою. За тим, щоб заклад функціонував бездоганно, їжа була вишуканою і смачною, а в усіх відвідувачів був гарний настрій, повинен слідкувати майстер ресторанного обслуговування. Саме в його обов’язки входить завдання забезпечення належного сервісу.
Майстер ресторанного обслуговування Майстер ресторанного обслуговування – комплексна професія, яка синтезує у собі обов’язки офіціанта, бармена, кухаря, хостес, адміністратора, управлінця, обліковця, маркетолога. Це фахівець, що у разі потреби може самостійно управляти будь-якими процесами у ресторані, кафе, барі, ситуативно замінити відсутнього працівника.

Майстер ресторанного обслуговуванняВ нашому Центрі Ви навчитеся:
- складати меню та прейскуранти;
- оформлювати рекламу;
- приймати відвідувачів, знайомити їх з меню, прейскурантом;
- приймати замовлення, обслуговувати відвідувачів в залі та за барною стійкою;
- обслуговувати банкети і прийоми тематичних заходів, іноземних туристів;
- вести обліковудокументацію, товарно-касову книгу, книгу обліку розрахункових операцій;
- здавати виручку в касу підприємства, виручку на розрахунковий рахунок в банк;
- складати графіки виходу на роботу.

Сфера професійного використовування випускників:
Випускники знаходять використання при виконанні робіт, пов’язаних із обслуговуванням відвідувачів у закладах ресторанного господарства різних типів і класів. При цьому можуть не тільки технологічно правильно виконувати дані операції, але й уміють аналізувати, прогнозувати наслідки своєї діяльності та приймати правильні раціональні рішення в процесі виконання виробничого завдання.
Випускнику по завершенню присвоюють кваліфікацію „кваліфікований робітник ” за професією „Майстер ресторанного обслуговування ” IV розряду.
Майстер ресторанного обслуговування
Пример HTML формы

Ім'я

Mail