Вітаємо з днем працівників профтехосвіти!

2 жовтня ми відзначаємо День працівників професійно-технічної освіти України – свято, яке звільняє від буденності й допомагає осягнути найголовніше у житті.

Шановні керівники, викладачі, майстри виробничого навчання, працівники  та учні професійно-технічних навчальних закладів, прийміть щирі вітання в День профтехосвіти!

Шановні колеги,  важко переоцінити Ваш внесок у зміцнення та розбудову нашої держави,  адже саме Ви забезпечуєте суспільне виробництво кваліфікованими кадрами, сприяєте зростанню конкурентоспроможності держави, підвищенню рівня добробуту населення. Ви самовіддано зберігаєте та примножуєте кращі традиції професійної школи, розвиваєте міцні зв’язки з виробництвом та соціальними партнерами.

Прийміть щиру вдячність за віддане служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, добро і щедрість душі. Зичимо всім нових злетів і перемог, злагоди і достатку, родинного затишку, любові та безмежного щастя! Нехай ваш досвід та ентузіазм, компетентність та любов до праці ще багато років слугують розвитку і оновленню нашої держави.

Ми пишаємося успіхами наших учнів, які є основною складовою виробничого потенціалу держави, утверджують і розвивають демократичні цінності українського суспільства.

Хай же на цьому благородному шляху вас завжди супроводжують успіхи!  Хай щедрою буде до вас доля,  оминають життєві негаразди, а ваші серця зігріває учнівська  довіра, повага та любов!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *