Профорієнтація онлайн

Все більшої популярності набуває нова форма профорієнтаційної роботи за допомогою використання інтернет-технологій.Все більшої популярності набуває профорієнтація онлайн. Вже не вперше наш навчальний заклад проводить такі заходи саме у інтернет-форматі. Сьогодні на зв’язок вийшли учні-одиннадцятикласники П’ятихатьської загальноосвітньої школи, які мали змогу ознайомитися з професіями, яким навчають в Центрі. Учні закладу цікаво розповіли про свої професії та продемонстрували невеличкі майстер-класи:
з професії «Перукар» – техніку накручування волосся на олівець та спицю, укладання вечірньої зачіски «Троянда» на манекен-голові, пояснили та показали різницю між двома сучасними методами фарбування волосся – балаяж та омбре, продемонстрували вироби із постижів, зроблені власноруч (в т.ч. й вії для фешн-показів);
з професії «Флорист» – майстер-клас із виготовлення осіннього букету;
з професій «Офіціант. Бармен. Адміністратор» та «Майстер ресторанного обслуговування» – майстер-клас зі складання серветок різними способами;
з професії «Адміністратор. Агент з організації туризму» – цікавою та корисною стала для школярів розповідь майстра в/н Полікевич Я.О. про професію та її переваги.
Наприкінці зустрічі учні запросили школярів до себе в гості на день відкритих дверей, а саме 15 листопада, на зустріч з викладачами, майстрами виробничого навчання того напрямку, який вони вподобали.

Профорієнтація онлайн

 

Профорієнтація онлайн

 

Профорієнтація онлайн

 

Профорієнтація онлайн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *