“Серце на долонях”

"Серце на долонях"

Без діяльності загону волонтерів важко уявити собі учнівське самоврядування в Державному навчальному закладі «Дніпропетровський центр професійно-технічної освіти туристичного сервісу». Лінія серця розкриває чуттєву натуру учнів та педагогів цього Центру, вона сповнена почуттям патріотизму й бажанням виконати свій громадянський обов’язок, і змінюється від справи до справи, які проникливо виконуються. Бути осторонь у такий важкий для держави час не має права ніхто. Активісти-волонтери всіма можливими способами приймають участь у допомозі нашій армії. За період, коли розгорілися криваві події на Донбасі та в Луганській області, закупали питну воду, медикаменти, продукти, двічі провели акцію «Зігрій солдата». Це була адресна допомога, бо один з бійців на передовій, Олексій Кібальний, є випускником нашого закладу. З великим ентузіазмом зібрали кошти та придбали спальний мішок і зимове обмундирування. Перед новорічними святами та на канікулах за ініціативи директора Войтович І.В. розпочали ще одну акцію – «Допоможи армії, і армія захистить тебе». Упродовж уже тижня волонтери дружно шинкували і квасили капусту, заготовляли салати по-корейські з моркви та буряку. Продукцію купили за власно зібрані кошти. Усе передали на блокпости нашим бійцям. З початком другого семестру ця акція продовжується – на соління вже кожна група приготувала відра, докупили овочі і взялися за роботу.

"Серце на долонях"

Непростий тепер час. Це час, коли кожен може і повинен стати, у силу своїх можливостей, потрібним. Протягом минулого тижня учні закладу з майстрами виробничого навчання у шостій міській лікарні надавали перукарські послуги бійцям, які після поранень та операцій проходять курс лікування. Приєдналися до справи і «Кухарі. Кондитери». Зі своїми наставниками вони наліпили два відра вареників з картоплею. «Офіціанти. Бармени. Адміністратори» і «Флористи» пригощали солдат, а ще, за проханням лікарів, допомагали розносити гарячі обіди та полуденок в хірургічному та травматологічному відділеннях. Враженням учнів від зробленого і глибокому усвідомленню того, що їхня справа потрібна, не було меж.

"Серце на долонях"

 

"Серце на долонях"

 

"Серце на долонях"

 

"Серце на долонях"

 

"Серце на долонях"

Волонтери – це провідники між народом і солдатами. Закликаємо всіх небайдужих, приєднуйтеся до нас. Разом ми – сила! Лише ми маємо визначати, як жити нашій країні. А щоб це було саме так, обов\’язок кожного зробити все, що в наших силах, для того, щоб захистити її єдність і незалежність.

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

"Серце на долонях"

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *